Hakkımızda

 

Hakkımızda

E-Grup bünyesindeki Vizeiste.com, 1985 yılından beri hizmet vermekte olan Er-Tur Turizm'in "Vize Departmanı" olarak kurulmuştur. 30 küsur yıldır profesyonel kadrosu ile hizmet vermekte ve günümüz şartlarına uygun hizmet kalitesi için internet yayın hayatına geçmiştir. 2016 yılında yeni web sitesi ile sizlere bir tık kadar yakın olmayı hedeflemektedir. 

Vize evraklarının temin aşamasından, vizenizin çıktığı son aşamaya kadarki süreçte tam destek sağlamak, sıfır hata ile işlemleri tamamlamak ve vize başvurularındaki başarı oranını her zaman olduğu gibi en üst seviyede tutmak için profesyonel bir kadro ile hizmet vermektedir.

Er-Tur Turizm, kurumsal müşterilerinin yanı sıra, butik servis ve kaliteli hizmet anlayışı ile sektörün önemli oyuncuları arasında yerini almıştır.

Müşteri memnuniyetini şiar edinen Er-Tur Turizm, sektöründeki gelişmeleri, teknolojik gelişmelerle harmanlayarak, müşterilerine minimum maliyetli seçenekleri hızlı ve dürüst bir şekilde sunmak ve beklentilere cevap verebilmek için 7/24 servis anlayışı ile çalışmaktadır.

Er-Tur Turizm Yurtiçi, Yurtdışı turları, uçak bileti, otel rezervasyon, sigorta ve vip transfer hizmetleri ile siz değerli misafirlerinin hizmetindedir.